• Posted on Червень 1, 2023 by Admin in Фото галерея. Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе. Старша […]
  No Comments.
  Continue Reading...
 • Posted on Червень 1, 2023 by Admin in Фото галерея. До уваги батьків! Зарахування дітей у дитячий садок розпочинається з 12 травня 2023 року. Очікуйте на дзвінок від адміністрації закладу.  
  No Comments.
  Continue Reading...
 • УВАГА ! УВАГА!

  Posted on Травень 30, 2023 by Admin in Фото галерея. ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Запрошуємо ВАС  на першу важливу подію в житті дітей, на їх чудовий випускний. Ми порадуємо вас веселими піснями, віршами, усмішками і дзвінким дитячим сміхом! Чекатимемо на вас з нетерпінням! 30.05.2023року – група №4 31.05.2023року -група №5
  No Comments.
  Continue Reading...
 • ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

  Posted on Травень 22, 2023 by Admin in Фото галерея. Вишиванка-генетичний код нації українців.Символ віри,надії,любові.Символ сміливості,боротьби та перемог.Захистимо своє!-саме такими є офіційні гасла свята цього року!
  No Comments.
  Continue Reading...
 • ДЕНЬ МАТЕРІ

  Posted on Травень 18, 2023 by Admin in Фото галерея. Все починається з мами!!! Мама-це символ безмежної любові,великої душі та символ життя.Милі,ніжні,найважливіші-вітаємо вас!Будьте найулюбленішими,найнеобхіднішими та найціннішими!!!
  No Comments.
  Continue Reading...
 • 15 травня Міжнародний день сім’ї.

  Posted on Травень 15, 2023 by Admin in Фото галерея. Справжня цінність в житті – це рідні та близькі люди. Немає міцніше на землі союзу, ніж щаслива і дружна сім’я. Це і початок нового життя, і продовження прекрасного роду, і шанування святості традицій. Сім’я — це найвище щастя, яке людина може створити сама. Сьогодні, у Міжнародний день сім’ї,  бажаємо: нехай дитячий сміх лунає всюди, а […]
  No Comments.
  Continue Reading...
 • Хто такі пожежники? Сьогодні дітки ЗДО №4 дізнались про одну з героїчних професій!

  Posted on Травень 3, 2023 by Admin in Фото галерея.  
  No Comments.
  Continue Reading...
 • Лялькова вистава “Обережно крокуй!!!”

  Posted on Квітень 14, 2023 by Admin in Фото галерея. Сьогодні наші малята збагатили  багаж знань про правила безпечної поведінки на дорозі,побувавши  глядачами пізнавальної вистави акторів Рівненського академічного обласного театру ляльок,а також отримали море позитивних емоцій та вражень.
  No Comments.
  Continue Reading...
 • Всесвітній день здоров’я

  Posted on Квітень 10, 2023 by Admin in Фото галерея. Проведення фестивалю ранкової зарядки “Рух заради здоров’я”
  No Comments.
  Continue Reading...
 • ВЕСНЯНІ СВЯТА.

  Posted on Березень 31, 2023 by Admin in Фото галерея. Тепло і світло розлилося, Весна чарівна в світ летить. Все на землі цвісти взялося, Яка це неповторна мить! Весна! Усе зазеленіло Під вічним небом голубим. І в людських душах завесніло, Все стало чистим і ясним. .
  No Comments.
  Continue Reading...