НАШ САДОК

Заклад дошкільної освіти

( ясла-садок) №4″

художньо-естетичного напрямку

Рівненської міської ради

“СОНЯШНИК”

Адреса:33003, м. Рівне,вулиця Тарасюка 23А
Контактні дані:тел. 62-30-03
Електронна адреса:dnz4sunflower@ukr.net
Директор – Карашевич Наталія Леонтіївна.
Режим роботи закладу: з 7.30 до 18.00, чергові групи з 7.00 до 19.00
Всього груп – 5. З них: 1 для дітей раннього віку (3-го років життя), 3 – молодшого дошкільного віку (4-го, 5-го років життя), 1 – старшого дошкільного віку (6-го року життя).

Основним напрямком освітньої діяльності є: художньо-естетичний розвиток дошкільників, формування всебічно розвиненої особистості дитини, розвиток її творчих здібностей;формування громадянських якостей особистості дошкільника шляхом інтеграції національного, духовного та родинного виховання; забезпечення та зміцнення здоров`я дітей шляхом впровадження здоров`язбережувальних та здоров`яформувальних технологій; впровадження інноваційних технологій розвитку, навчання та виховання дітей дошкільного віку.

Для саморозвитку та самореалізації кожної дитини в усіх вікових групах  створено предметно-розвивальне середовище,яке забезпечує належні умови для розвитку кожної дитини. Облаштовано музичну та фізкультурна зали, психологічний кабінет. З дітьми працюють компетентні авторитетні педагоги,які розуміють душу дитини і наповнюють взаємини та взаємодію з нею розумною любов’ю.

Педагогічний склад:10 вихователів, 1 музичний керівник, вихователь-методист, інструктор з фізкультури, практичний психолог.